Nami në Përputhen Prime, kërcet shpulla mes konkurrentëve (video)

0
177

Jurgeni dhe Mikela vazhdojnë përplasjet dhe këtë herë ka ndodhur në Përputhen Prime. Bukuroshja nuk ka duruar më dhe ka luajtur me duar.

Autorja e programit, Olsa Muhametaj, ka zbuluar detaje në prag të transmetimit dhe mbrëmja e Përputhen sonte do jetë e nxehtë.

Mikela e Jurgeni u përballën mes tyre në studio, ndërkohë që jashtë saj ka pasur edhe ngjarje të tjera.

Sigurisht detajet do mund t’i ndiqni gjatë emisionit që nis transmetimin prej orës 21:00 në Top Channel, si çdo të shtunë.