Lajme

Ndodh në Elbasan, burrë e grua zihen me grushte

Advertisements

Një arrestim i pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku kanë përfunduar në prangat e Policisë së Shtetit, dy bashkëjetues.

Policia thotë se ka arrestuar 36-vjeçarin me iniciale B.K., dhe 30-vjeçaren S.Ç., pasi kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.

Ata kanë dh unuar njëri tjetrin- pas një konflikti për motive të dobëta.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasit B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues),

Advertisements

pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin,”- thotë Policia.

Advertisements

Related Articles

Back to top button