Lajme

Ndodh në Tiranë, vëllezërit rrihen me njëri-tjetrin, përfundojnë në komisariat

Advertisements

Dy vëllezër, 61 dhe 66 vjeç janë arrestuar pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit.

Policia e Tiranës bën me dije se u arrestuan shtetasit A. D., 66 vjeç, dhe F. D., 61 vjeç, (vëllezër), të dy banues në Tiranë.

Sipas bluve, të dy, për motive të dobëta kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit.

Advertisements

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Advertisements

Related Articles

Back to top button