Lajme

Në lule të jetës/ Vdes në aksidentin tragjik i riu shqiptar

Advertisements

Një i ri shqiptar nga Kosova ka gjetur vdekjen ditën e sotme në një aksident tragjik.

Mësohet se Rilind Zeqiraj ka humbur jetën, pas një aksidenti të rëndë në Kosovë. Ai nuk ka mundur t’i mbijetojë dot plagëve të rënda.

Lajmin për ndarjen nga jeta e ka dhënë ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj

Në një postim në Facebook ai shkruan:

Advertisements

I tronditur nga lajmi për ndarjen nga jeta të Rilind Zeqiraj nga Gllogjani, i cili u lëndua rëndë në aksident komunikacioni. Ndajmë dhembjen me familjen dhe të afërmit. Zoti e forcoftë familjen Zeqiraj, në këto momente shumë të vështira për ta.

Advertisements

Related Articles

Back to top button