HomeLajmeNë valle me lekë, Sali Berisha i nxjerr VIDEON Safet Gjicit: Kukesi...

Në valle me lekë, Sali Berisha i nxjerr VIDEON Safet Gjicit: Kukesi digjet Gjici perdridhet!

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon një video të kryebashkiakut socialist të Kukësit Safet Gjici, duke kërcyer.

Berisha e ironizon Gjici për gjendjen ku ndodhet sot Kukësi, ndërsa kryebashkiakut sipas tij hedh valle.

“Kukesi digjet Gjici perdridhet!”, shkruan Berisha dhe ndan videon e mëposhtme.

Kryebashkiaku i Kukësit shihet duke hhedhur valle në një ambient familjar, duke festuar me shumë gjasa me të afërmit e tij.

Must Read

spot_img