HomeLajmeNga foltorja e Kuvendit Muzhaqi 8 gafa për 8 minuta… Si i...

Nga foltorja e Kuvendit Muzhaqi 8 gafa për 8 minuta… Si i komenton Ismet Drishti

Pak nga emocionet por dhe pak ndoshta nga përgjumja për shkak të orës së vonë , Muzhaqi mbajti një fjalim ku nuk mundi të shmangte lapsuset nga fillimi në fund.

Në një moment deputeti demokrat Agron Gjekmarkaj nuk e mbajti dot të qeshurën dhe zonja Muzhaqi ia tërhoqi vëmendjen nga foltorja e Kuvendit

…“Mendova se nuk do kisha emocione tani që do flisnim se është ora 1 e natës por çuditërisht përgjegjësia që vjen me pozicionin krijon gjithmonë emocione të paktën për mua”

…Patjetër tërmeti e pandemia frenuan shumë aspekte të jetës por ata në asnjë moment nuk na ndaluan që ne të ndalonim punën e parreshtur të qeverisë për të ecur përpara me punët e rëndësishme të këtyre mandateve..

Ja si e komtenton aktori Ismet Drishti fjalimin e Ministres…

Must Read

spot_img