Lajme

Ngjarje e rëndë në Tiranë, gruaja i ngul thikën burrit

Advertisements

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Don Boskos në Tiranë.

Një grua me iniciale A. N., ka goditur me thikë burrin e saj.

Ky i fundit shtetasi me iniciale F. Gj. ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në spital.

Advertisements

Advertisements

Related Articles

Back to top button