Lajme

Nisi një lidhje me Fifin brenda shtëpisë! Granit Cana kapet mat, kush është vajza bukuroshe në pishinë me ish-banorin e ‘Big Brother Vip’

Advertisements

Granit Cana pas daljes nga “Big Brother VIP” nuk është vetëm dhe këtë e ka pranuar publikisht edhe nëpër intervista.

Ish-banori i “Big Brother VIP” është kapur mat nga Prive.al së fundmi.

Në pamjet e siguruara ai shihet duke shkëmbyer momente pasionante me një zeshkane. Të dy, shijojnë ditët me diell dhe temperaturat e larta në një prej pishinave të hoteleve të kryeqytetit.

Advertisements

Ndonëse ambient më privat Graniti dhe vajza misterioze duket të jenë të pandarë nga njëri-tjetri, pavaësisht personave të pranishëm.

Advertisements

Related Articles

Back to top button