Lajme

Një ditë pas atentatit me dy viktima, bëhet i ‘gjallë’ Gledis Nano

Advertisements

Një ditë pas atentatit me dy viktima në afërsi të mbikalimit të Panajas në autostradën Fier-Vlorë, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka mbërritur sot në Vlorë.

Nano është shoqëruar nga drejtori i Hetimit të Përgjithshëm dhe ka kryer një vizitë në Drejtorinë e Policisë Vlorë.

Advertisements

Nano mësohet se do të kalojë më pas në sitë komisariatin e Vlorë dhe Policinë e qytetit.

Advertisements

Related Articles

Back to top button