Nuk ndalen skandalet në Përputhen Ada që do burrë na qenka e lidhur prej vitesh: Si na hodhi hi syve kështu…

0
142

Emisioni “Për’puthen” arrin t’i bëj të famshëm të gjithë protagonsitët.

Jo rrallëherë, konkurrentet janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës.

Së fundmi, ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.

“Kjo femer jeton ktu n Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’ Komundë dhe shkon cdo muaj në Turqi e bën belin e b*thet. E njof këtë pa u fut n’përputhen”- ka thënë një ndjekës.

Se si qëndron e vërteta, duhet të presim deri në ndonjë sqarim nga vet Ada.