Lajme

Nuk zënë mend! Gomonia i afrohet bregut në jug, ngjitur notojnë fëmijët

Advertisements

Policia Kufitare njoftoi mesditën e sotme se kishte bllokuar dy skafe dhe një gomone në jug të vendit, dy mjete lundruese në plazhet e Ksamilit dhe Qeparoit dhe një në Jalë.

Mirëpo, pak orë më pas një gomone me motor është fotografuar në plazhet e jugut.

Siç shihet dhe në foton e mëposhtme, mjeti lundrues i afrohet bregut pa pyetur për pushuesit e tjerë që janë duke u larë aty me fëmijët.

Advertisements

Madje disa prej tyre notojnë ngjitur me komerdare. “Alo, alo Policia”, shkruan sipërmarrësi Endri Meksi teksa ndan foton e mëposhtme.

Advertisements

Related Articles

Back to top button