ADS
HomeRozeOrinda Huta shfaqet në super formë, pas lindjes së Atarës

Orinda Huta shfaqet në super formë, pas lindjes së Atarës

Çifti i dashur për publikun, Orinda Huta dhe Turjan Hysko para disa kohësh u bënë prindër për herë të parë.

Moderatorja solli në jetë një vajzë të cilin e pagëzuan me emrin Atara dhe që nga ajo kohë të dy ta a janë të fokusuar në rritjen e vajzës.

Së fundmi, Orinda ka postuar një foto në Instagram, teksa shfaqete e veshur me një fustan në ngjyrë të zezë, dhe ndonëse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë ajo shfaqet në top formë.

Moderatorja ka pozuar e buzëqeshur dhe duket më e lumtur se kurrë.

Must Read