Pak orë para spektaklit, Arbana Osmani jep lajmin e hidhur me zemrën e thyer

0
137

Artistja e njohur multidimensionale, Hueyda El Saied, është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare, duke trishtuar jo vetëm familjen dhe miqtë, por gjithë opinionin publik.

Lidhur me vdekjen e saj kanë reaguar personazhet e njohur të skenës dhe artit shqiptar.

Ata kanë kujtuar Hueyda El Saied me fjalët më të ndjera.

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, ka postuar dy foto të së ndjerës në “Instastory”, ku në njërën prej tyre shkruan: “Çfarë trishtimi”.