HomeRozePaloma e zhgënjyer nga Donaldi: Nuk e prisja aspak nga ai! U...

Paloma e zhgënjyer nga Donaldi: Nuk e prisja aspak nga ai! U pre sapo dëgjoi…

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm të ‘’Big Brother Vip’’, publiku pati mundësinë të shpëtonte nga nominimet dy nga konkurrentët e tyre më të preferuar.

Banorët që e përfituan këtë benefit nga ‘’Vëllai i Madh’’ ishin Graniti dhe Paloma.

Pas këtij vendimi, Paloma u shpreh se nuk e priste aspak që të ishte e preferuara e publikut por nga ana tjetër tha edhe se kjo gjë e ndihmoi për të kuptuar se cili nga banorët nuk u tregua entuziast për qëndrimin e saj.

“Pash fytyrat e disa personave dhe jam zhgënjyer shumë. Donaldi u pre sapo dëgjoi emrin tim dhe nuk e prisja aspak nga ai”,- tha Paloma.

Must Read

spot_img