Paloma i injoron keq në momentin e largimit nga shtëpia, ja reagimi i Donaldit dhe Semit (video)

0
89

U eliminua mbrëmë, Paloma injoron keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre

Pas një pauze katër vjeçare, reality-shoë BigBrother u rikthye, por tani në një format tjetër, me personazhe të njohura ‘VIP’.

Mbrëmjen e djeshme nga shtëpia më e famshme në Shqipëri u larguan dy banoret, Sheila dhe Paloma.

Pak para se të largohej Paloma, ajo zhvilloi një debat me tone të larta me dyshen Semi – Donald, e në momentin që u njoftua për largim, Paloma përqafoi të gjithë banorët por jo edhe Semin e Donaldin.

Në videon e më poshtme mund ta shihni reagimin e tyre: