Pamje të frikshme nga Kamza Makina ngre në ajër të riun dhe e përplas në asfalt (Video)

0
93

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Kamzës, mjeti tip Benz ka përplasur një këmbësor duke e hedhur 4 metra nga rruga.

Burime për gazetën Shqip thanë se i aksidentuari për fatin e mirë është në gjendje të mirë shëndetësore pa rrezik jete.

Gazeta SHQIP ka siguruar videon e aksidentit ku shikohet se si “Benzi”, përplas të riun dhe më pas e ndihmojnë njerëzit të cilët ndodhen afër.