Lajme

Pamje të rënda! Publikohet VIDEO e krimit të dyfishtë në Tiranë, Arsen Muskurti vret vëllain dhe kunatën, largohet i qetë

Advertisements

Është publikuar videoja ku shihet Arsen Muskurti duke u futur në biznesin e vëllait të tij Dritan Muskurti dhe e ekzekuton me armë zjarri atë dhe bashkëshorten e tij Nora Muskurti.

Pasi kreu krimin që tronditi Tiranën, Arsen Muskurti largohet i qetë nga vendi i krimit.

Autori i ngjarjes u arrestua pak orë pas krimit në zonën e “5 majit” , ndërsa pas arrestimit ka deklaruar se e ka hedhur armën e krimit.

Advertisements

Dyshohet se shkak i ngjarjes së rëndë janë bërë konfliktet familjare që dy vëllezërit kishin prej disa kohësh.

Advertisements

Related Articles

Back to top button