Pas Lasgushit dhe Migjenit, edhe Naimi zbret pasagjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”

0
91

Avioni i qaujtur “Naimi” i flotës shqiptare të kompanisë “Air Albania” ka zbritur pasgjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”.

Lajmin e bën të ditur kryeministri Edi Rama, i cili publikon fotot e mbërritjes së pasagjerëve me avionin “Naimi”.

“Naimi zbret pasagjerët e pare”, shkruan Rama, teksa kujtojmë se ky avion iu shtua flotës së “Air Albania” vetëm disa ditë më parë.