Lajme

Pas plumbave makina përfundoi në kanal, dalin pamjet nga atentati në Vlorë

Advertisements

Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes pas atentatit në Vlorë.

Makina ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal.

Lajmi në përditësim…

Advertisements

Advertisements

Related Articles

Back to top button