Lajme

Pasi SPAK nisi hetimet, Meta sulmon Krajën: Spurdhjaku i partisë i shërben mafies, shtatori po vjen!

Advertisements

TIRANE- Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar pasi Prokuroria e Posaccme ka nisur hetimin për të.

Në një reagim në rrjetet sociale, Meta shkruan:

Meqënëse spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies së inceneratorëve në panik ju lutem njihuni edhe me një kërkesë tjetër serioze për karagjozët më të mëdhenj të Ramaformës. Shtatori po vjen dhe Drejtësia e Popullit nuk do ndalet më!

Advertisements

Ramoviçin asgjë nuk e shpëton dot më!

Advertisements

Related Articles

Back to top button