HomeHoroskopiPaskemi të reja në dashuri! Parashikimi javor i horoskopit

Paskemi të reja në dashuri! Parashikimi javor i horoskopit

Kjo është një javë ku do të jemi të zënë me punë, por edhe të harmonizuar. Do kërkojnë stabilitet dhe ndryshim.

Dashi – Do jeni romantikë ëtë javë dhe do kuptoni në cilën fushë të jetës keni nevojë për progress. Hëna e plotë do t’ju bëjë më social. Për të pasur sukses ndiqni rutinën tuaj.

Demi – Do frymëzoheni për të pasur më shumë marrëdhënie me të tjerët. Mësimet e 7 muajve të fundit do i kuptoni tani. Hëna e plotë premton ndryshime në karrierë. Do jeni më me vetëbesim.

Binjakët – Do komunikoni më shumë me të tjerët këtë javë. Do nisni të punoni në shumë me veten dhe të bëni ndryshim me Hënën e re. Emocionalisht do ndiheni më të sigurtë.

Gaforrja – Këtë javë do doni të gjeni partnerë që ju bëjnë të ndiheni si në shtëpi. Do ribashkoheni me miqtë e vjetër. Hëna e re do t’ju bëjë të ndiheni seksi. Do kuptoni fuqinë e komunikimit verbal.

Luani – Do shprehni ndjenjat në mënyrë romantike këtë javë. Do kërkoni stabilitet. Hëna e re do të transformojë një lidhje. Do kërkoni më shumë siguri financiare.

Virgjëresha – Do jeni të përqëndruar tek të ardhurat. Do mësoni më shumë nga jeta dhe do merrni zakone të reja. Është koha të bëni realitet dëshirat.

Peshorja – Këtë javë do jeni të parezistueshëm. Do jeni më të qartë në aspektin sentimental. Hëna e re do t’ju bëjë më të shprehur. Do frymëzoheni për t’u çliruar.

Akrepi – Duhet të falni veten dhe të tjerët. Këtë javë do gjeni mënyra të reja komunikimi. Hëna e re do t’ju përqëndrojë tek shtëpia dhe familja. Gjithashtu do ribashkoheni me miq.

Shigjetari – Do frymëzoheni për një takim romantik me një shok. Këtë javë do eksperimentoni zakone të reja për shëndet të mirë. Do i përdorni më mirë fjalët. Një rritje në karrierë do fillojë.

Bricjapi – Do keni mbështetjen që ju duhet në karrierë. Do jeni autentikë dhe financat tuaj do rriten. Këtë javë do merrni risqe duke pranuar të bëni dhe aventura.

Ujori – Do kuptoni se distanca ndonjëherë e ndihmon një lidhje. Do jeni kuriozë dhe do vendosni në vend gjërat. Në aspektin intim do përpiqeni më shumë.

Peshqit – Do i bëni më të forta lidhjet me të tjerët. Kujdes me keqkuptimet në komunikimin. Do jeni më të afërt me të tjerët dhe do keni progress në lidhjet romantike.

Must Read

spot_img