Lajme

Pë*dhunoi me vëllain e 3 të tjerë 11-vjeçaren për 7 orë/ Ja videot në TikTok që postonte Ekrem Rexhepi (VIDEO)

Advertisements

Ekrem Rexhepi është njëri prej të akuzuarve për përdhunimin në grup të 11-vjeçares nga Prishtina. Së bashku me të vëllain 17-vjeçar dhe tre persona të tjerë ata përdhunuan me radhë të miturën për 7 orë.

Duket se Rexhepi është person aktiv në rrjetet sociale, sidomos në TikTok. Ai ka postuar aty video të shumta të rreperëve shqiptarë, mes tyre Mozzik e Mossi.

Duket se i riu ka të preferuar këngën “Katile” të Mozzik pasi e ka përdorur në disa nga videot e tij. Në komente e kanë masakruar për krimin e kryer dhe videot e tij janë mbushur me replika kërcënuese.

Advertisements

Në njërën prej videove të tij, Rexhepi e quan veten “baba”.

Advertisements

Related Articles

Back to top button