Për të vitet janë numra Nuk do e besoni se sa vjeçe është bërë Rudina Magjistari

0
162

Rudina Magjistari ditën djeshme festoi 46-vjetorin e lindjes.

Urimet ishin të shumta për moderatoren e dashur nga miqtë dhe të afërt e saj.

Ajo zgjodhi bregdetin e jugut për të festuar këtë ditë të shënuar, Livadhin, dhe me anë të një postimi në Instagram zbuloi pamje nga festa e ditëlindjes, duke shuar kuriozitetin e gjithë ndjekësve të saj.

“Duke festuar jetën! Ja kalova bukur dje! Ditën e djeshme ma bëtë akoma më speciale me urimet, që më dërguat e, me zemër, dëshiroj të keni veç gëzime e mbarësi në jetët tuaja”, ka shkruar Rudina.