Lajme

Përdhunimi i 11-vjeçares, të famshmit reagojnë për ngjarjen e rëndë: Publikoni emrat, vajzat duhet t’i njohin monstrat

Advertisements
Advertisements

schedule11:40 – 30 Gusht, 2022

Ngjarja e rëndë që ndodhi në Kosovë, ku një 11 vjeçare është përdhunuar nga 5 burra ka sjellë reagime të shumta nga personazhe publikë. Ngjarja ndodhi në një park në Prishtinë dhe katër prej autorëve janë vënë në pranga. Për këtë, pritet të mbahet një protestë nga ora 12:00 në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Dafina Zeqiri, Tayna, Fifi, Tuna, Yll Limani, Gold AG, Dj Geek, Argjira Spanca, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj, Ron Zaiti janë disa nga personazhet publikë që kanë reaguar për këtë ngjarje të rëndë. Ata kërkojnë që të publikohet identiteti i plotë i autorëve që t’i njohin të gjithë.

/abcnews.al

Advertisements

Related Articles

Back to top button