HomeLajmePo priste radhën për të marrë ilaçet, humb jetën një 65-vjeçar te...

Po priste radhën për të marrë ilaçet, humb jetën një 65-vjeçar te Poliklinika në Berat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat.

Mësohet se një person ka humbur jetën teksa ishte duke pritur në radhë te Poliklinika kryesore e këtij qyteti.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se 65-vjeçari me iniciale L.H ishte duke pritur në radhë për të marrë ilaçet.

Policia ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje dhe nuk dihet shkaku i vdekjes së tij.

Must Read

spot_img