Lajme

Po qëndronte në bregun e detit, vdes turisti italian në plazhin e Sarandës

Advertisements

Ka ndërruar jetë në Sarandë një turist italian. Ky i fundit i identifikuar si shtetasi me iniciale G. V., 77 vjeç, ka qenë në bregun e detit, teksa i ka rënë infarkt dhe ka ndërruar jetë.

Policia Sarandë

Informacion paraprak

Më datë 21.08.2022, rreth orës 14:30, në plazhin e Çentralit, Sarandë, shtetasi italian G. V., 77 vjeç, duke qëndruar në afërsi të bregut të detit, dyshohet se ka pësuar infarkt dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Advertisements

Related Articles

Back to top button