Po tani çfarë ndodhi Nusja e nipit të Enver Hoxhës paralajmëron Berishën pasi Basha e hoqi nga PD-ja: Shiko djalin tënd

0
651

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar ash për ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi ky i fundit ka postuar një foto të bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, (nipit te ish-diktatorit Enver Hoxha).

Rezarta Shkurta do të martohet me Ermal Hoxhën më 12 korrik – ATV LIVE

Kaq ka mjaftuar, që Rezarta Shkurta e rev oltuar ta postoj këtë foto në ‘Instastory’ me një kundërpërgjigje të ash për:

‘Mos u merr me nipin e atij që i ke hequr k allot e këmbëve, por merru me djalin tënd Zeni Berisha që v r.a u qindra fëmijë në shp ër thi min e Gërdecit, dhe s’bëri asnjë ditë b.u r g’, shkruan Rezarta në foton ku ka bërë tag edhe djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berishën.