Horoskopi

Puna dhe dashuria! Si do të jetë java e ardhshme për secilën shenjë horoskopi

Advertisements

Dashi

Dashuria

Afërdita është më në fund në anën tuaj, kështu që nuk është koha për të rimenduar të kaluarën, gabimet dhe problemet. Do të ishte humbje kohe. Duhet të ecni përpara, të kënaqeni me pasionet dhe sfidat e reja.

Puna

Në punë, për shumëkënd nuk do jetë e lehtë të rikthehen në lojë, por me vendosmëri gjithçka do bëhet e mundur. Edhe ajo që dukej e pamundur për t’u kapërcyer!

Demi

Dashuria

Venusi është ende në kundërshtim dhe në dashuri ndoshta ka disa dyshime dhe pasiguri. Ka nga ata që presin ngjarje, për një person të veçantë.

Puna

Në punë, përpiquni të përvishni mëngët, të këmbëngulni nëse shihni se diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi. Nuk ju mungojnë njohuritë dhe idetë e bukura, veçanërisht midis të shtunës dhe të dielës.

Binjakët

Dashuria

Duhet ta lini veten të dashuroheni, por nuk mund t’i merrni gjërat si të mirëqena, kush mendon gjithmonë në të njëjtën mënyrë. Ju ndjeni nevojën për të folur, për t’u përballur, për të qeshur, veçanërisht tani që Merkuri është me ju dhe njohjet e mira janë afër.

Punë

Në punë Jupiteri është me ju dhe të enjten mund të ndodhë diçka e mirë!

Gaforrja

Dashuria

Nuk mund të jesh gjithmonë vetëm, përkundrazi. Kërkoni dashuri dhe konfirmime tani që Hëna është me ju dhe ju ndihmon, veçanërisht të martën.

Punë

Në punë gjithçka rreth jush ka ndryshuar, nga ambienti te puna. Por nëse nuk ka pasur transformime, ndoshta jeni ju që keni ndryshuar dhe nuk jeni më i njëjti!

Luani

Dashuria

Afërdita po vazhdon një tranzit të këndshëm në shenjën tuaj dhe sigurisht që ju bën më magjepsës. Në fakt, ju e dini shumë mirë se si të goditni dike në zemër dhe tani doni të lini veten të kaloni tek emocionet e bukura. Hëna do jetë me ju dhe sidomos të enjten do të ketë një surprizë të këndshme.

Punë

Në punë, Urani është kundër, ndaj bëni kujdes nga daljet dhe sfera ekonomike. Fundi i javës nuk nuk do të jetë dhe aq keq.

Virgjëresha

Dashuria

Afërdita së shpejti do të jetë në anën tuaj, kështu që edhe një miqësi mund të kthehet në diçka të bukur dhe të rëndësishme. Gjithçka varet nga ju, por nuk mund të keni gjithmonë frikë se mos bëni gabime: përpiquni të përfshiheni, veçanërisht në fundjavë.

Punë

Në punë ka nga ata që tashmë po mendojnë për një projekt në funksion të vitit 2023. Keni mundësi të rikuperoheni nga e kaluara.

Peshorja

Dashuria

Në dashuri duhet të gjeni pak qetësi. Jeni shumë të ndjeshëm, ndaj para se të lidheni, përpiquni të kuptoni se me kë keni të bëni për të shmangur zhgënjimin. Siç ka ndodhur në të kaluarën.

Punë

Në punë ka nga ata që nuk janë shumë të kënaqur, por tani duhet të bëni më të mirën sepse Jupiteri është në kundërshtim dhe problemet janë prezente.

Akrepi

Dashuria

Pasioni do të kthehet në shtator, ndaj tani përpiquni të qëndroni të qetë. Nuk mund të izoloheni, jo të gjithë janë në gjendje t’ju kuptojnë. Kujdes për të enjten.

Punë

Në punë mundësitë nuk mungojnë dhe vullneti nuk mungon. Së shpejti, diçka mund të ndryshojë, ndoshta edhe roli që keni pasur në kompani prej disa vitesh!

Shigjetari

Dashuria

Në dashuri, kushtojuni vëmendje diskutimeve, veçanërisht nëse e ndjeni që nuk ju kthehet nga partneri. Mjaft me polemika, nëse keni të bëni me një person të paqartë do të bënit mirë të mbyllni çdo derë. Sqarimet vijnë në shtator.

Punë

Në punë, muaji shtator premton të jetë i mirë, por përpiquni të verifikoni çdo marrëdhënie. Keni nevojë për garanci dhe konfirmime!

Bricjapi

Dashuria

Në dashuri, jeni në fazë rikuperimi, por tani nëse duhet të bëni një zgjedhje për veten tuaj, do ta keni më të lehtë të thoni atë që mendoni. Dikush i veçantë do të vijë në shtator, por tani mos e vështirësoni shumë jetën tuaj.

Punë

Në punë, përpiquni të mos ndaleni, 2023 do të jetë një vit pozitiv, tani mund të përfshiheni vërtet!

Ujori

Dashuria

Afërdita është në kundërshtim, ndaj nuk do të mund të gjeni qetësi në marrëdhënie. Tensionet janë afër, por në shtator gjithçka do të jetë si më parë. Dhe pasioni do të kthehet gjithashtu.

Punë

Në punë përpiquni të mos nxitoheni, sidomos në aspektin ekonomik. Disa projekte mund të ngadalësohen, por mos kini frikë. Gjithçka do të funksionojë!

Peshqit

Dashuria

Nëse keni të bëni me një person që nuk i mban premtimet, mos u shqetësoni sepse në shtator do të arrini ta largoni nga jeta juaj. Mundohuni ta bëni veten të dashur dhe të respektuar, nuk mund të jepni shumë dhe të merrni pak.

Punë

Advertisements

Në punë është më mirë të jeni të kënaqur dhe të mos e teproni. Një konfirmim tashmë ka ardhur!

Advertisements

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker