Lajme

Qeveria shkarkon Ardi Veliun dhe Dallëndyshe Bicin

Advertisements

Qeveria shkarkon Ardi Veliun dhe Dallëndyshe Bicin

Ministrja e Infrastruktures dhe Energjise Belinda Balluku ka lajmëruar se me vendimin e Këshillit të Minsitrave këtë të mërkurë janë liruar nga dertyra dy zëvendes ministra.

Advertisements

“Lirimi nga detyra i zv ministrit të Infrastrukturës Ardi Veliu dhe lirimi nga detyra i zv ministres së Mbrojtjes Dallëndyshe Bici. Do të kenë detyra të reja në vijim”.

Advertisements

Related Articles

Back to top button