Lajme

Ra në kontakt me rrymën elektrike, gjendet e vdekur në oborr 29-vjeçarja në Durrës

Advertisements

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 29-vjeçare është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete.

Policia dyshon se e reja ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike.

“Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 07:30, në lagjen nr. 14, Durrës, është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete, shtetasja S. H., 29 vjeçe,

e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike”-njofton policia.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Related Articles

Back to top button