HomeLajmeRama ‘i hoqi partinë dhe Elbasanin”, Taulant Balla merr vendimin ‘blic’, ja...

Rama ‘i hoqi partinë dhe Elbasanin”, Taulant Balla merr vendimin ‘blic’, ja ç’ndodhi pak minuta më parë

Teksa Kryeministri Rama ndodhet në SHBA, Taulant Balla ka mbledhur pak më parë grupin parlamentar të Partisë Socialiste.

Gjatë mbledhjes Balla ka lënë porosi që të nisë sa më parë puna për ndryshimet Kushtetuese, për zgjatjen e procesit të vetingut, duke qenë se mandati i KPK-së dhe Komisionerit Publik mbaron Qershorin e ardhshëm.

Vijon…

Must Read

spot_img