Lajme

RENEA i bashkohet operacionit të policisë, autori që vrau vëllanë dhe kunatën dyshohet si ekstremist fetar

Advertisements
Advertisements

schedule18:38 – 30 Gusht, 2022

Forcat RENEA i janë bashkuar operacionit të efektivëve të policisë për kapjen e Arsen Muskurtit,i cili vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë. Burimet thonë për gazetaren Xhensila Kodra se besohet që autori është ekstremist fetar.

Policia dhe RENEA po kontrollojnë dosa zona, ku mendohet se fshihet autori.

Vijon…

Advertisements

Related Articles

Back to top button