Lajme

Rita Ora tipike shqiptare edhe në shije, ja pjata që zgjedh të konsumojë në mëngjes(Foto)

Advertisements

Mund të jetë një nga yjet më të famshme në botë. Mund të numëroj me miliona ndjekës e fansa, por në fund të ditës shijet i ka si çdo shqiptar tjetër. Flasim për Rita Orën që në rrjetet sociale është shumë aktive, duke pasqyruar edhe të përditshmen e saj.

Këtë herë ajo ka ndarë me ndjekësit e shumtë mëngjesin e saj. Dhe mos mendoni se është ndër ato mëngjese delikate që i shkon për shtat një personazhi të famshëm. Rita ka zgjedhur në menunë e saj atë që pak a shumë do të zgjidhte çdo shqiptar, fasulet.

Krah produkteve të tjera që ka në pjatë, në qendër nuk mungon as tasi me fasulet, një pjatë kjo shumë e dashur për shqiptarët.

Duket se genin e saj shqiptar, ajo e tregon edhe me preferencat në ushqim.

Ndërkohë vetëm pak javë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare i ka dhënë fund beqarisë. Lajmi se Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar bëri bujë të madhe në media.

Rita Ora festoi ditëlindjen e 47-të të bashkëshortit të saj të ri, Taika Waititi, së bashku me James Cameron. Ajo postoi një foto në Instagram me regjisorin për ditën e tij të lindjes.

Këngëtarja, ndau një foto të saj me Taika dhe regjisorin e Avatar, i cili mbushi 68 vjeç në të njëjtën ditë me partnerin e këngëtares. Krahas postimit ajo shkruan: “Djemtë e ditëlindjes @jamescameronofficial @taikaWaititi”

Advertisements

Rita më pas ndau një imazh të dytë të bashkëshortit të saj Taika në një festë, me një emoji në zemër dhe mbishkrimin: “Djali i ditëlindjes”

Advertisements

Related Articles

Back to top button