Ritvana e Përputhen tha se meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat, konkurrentja tjetër që është infermiere iu del në mbrojtje meshkujve

0
75

Përputhen është një program që ka për qëllim të marrë njerëz nga rruga dhe t’i shndërrojë në yje televizive.

Edhe pse nuk përfaqësojnë thuajse asnjë vlerë për t’ja përcjellë bashkëmoshatarëve të tyre, personazhet dinë që të provokojnë.

Iarda është një nga vajzat më të përfolura të Përputhen.

Ajo është një nga konkurrentet që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj. Me profesionin infermiere, ajo ka publikuar një fotot mjaft provokuese.

E reja tregon format e saj shpërthyese teksa pozon e veshur me të zeza.

Ndërkohë disa ndjekës e kanë falenderuar që nuk u bashkua në mesazhin e koleges së saj që shprehej skeptike për meshkujt shqiptarë.