Rudina Hajdari zbulon hobin e saj të ri, shfaqet duke u hedhur me parashutë nga lartësia në Palasë të Vlorës…

0
79

Rudina Hajdari, është shumë diskrete kur bëhet fjalë për jetën private. Së fundmi deputetja, e cila dhe pak ditë përfundon mandatin e saj, është duke shijuar pushimet së bashku me familjen.

Ajo dhe bashkëshorti, i cili është kthyer nga SHBA për të qëndruar pranë familjes në këto kohë, kanë zgjedhur Jugun për të shijuar pushimet.

Hajdari ka postuar pak më parë një video, ku shihet duke u hedhur me parashutë në Palasë të Vlorës.