Sa paska ndryshuar Ish-konkurrentja e Përputhen tërbon rrjetin me pozat provokuese

0
65

Aristela është një ndër konkurrentet e “Përputhen” e cila u fut në fund të emisionit, por nuk mori më pak famë se vajzat që kishin marrë pjesë që nga fillimi.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur me të brendshme të zeza dhe ka pozuar më provokuese se asnëjehrë duke marrë një “lum” komentesh dhe pëlqimesh në Instagram.

Gjithashtu, ajo nuk mund të qëndronte pa ngacmuar pak me fjalët e zgjedhura për përshkrim në foto.

“Ti je në mesazhet e tij, unë jam në ëndrrat e tij. Ne nuk jemi njësoj.”, ka shkruar Aristela duke hedhur kështu dyshime se për kë mund t’i ketë këto thumba.