Lajme

Sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot/ Këmbimi valutor, 25 gusht 2022

Advertisements

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 111.7 lekë dhe shitet 117.7 lekë.

Euro sot blihet me 114 lekë në shitje, sot këmbehet me 120 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 136.3 lekë, dhe shitet me 142.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 118.1 lekë, shitet me 124.1lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 86.6 lekë dhe shitet me 92.6 lekë.

Advertisements

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Advertisements

Related Articles

Back to top button