Sabiani eliminohet nga Big Brother VIP

0
39

Këtë të martë u eliminua banori i radhës i Big Brother VIP.

Banori që u eliminua është Sabiani.

Banorët janë duke e përjetuar rëndë eliminimin e Sabianit, ndërsa Fifi dhe Monika po qajnë.