“Sali Berisha përballë Lulzim Bashës”, Arbana Osmani publikon foton me doktorin dhe kreun e PD: Është shumë funny

0
156

Pasi Lulzim Basha përjashtoi Sali Berishën nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike, në rrjt kanë “shpërthyer” memet.

Së fundmi një foto e modifikuar ka qarkulluar në rrjet ku shfaqet Sali Berisha dhe Lulzim Basha te emisioni “Dua të të bëj të lumtur” i Arbana Osmanit.

Ndjekësit ia kanë dërguar këtë foto me qindra herë Arbanës dhe kjo ka reaguar dhe nuk mund të qëndronte pa e publikuar.

“Po e publikoj që t’iu tregoj se po e kam parë dhe është shumë funny dhe nuk ka nevojë t’ma dërgoni më’, shkruan Arbana.