Lajme

Sarandë/ Mbytet shtetasje angleze, policia jep detajet

Advertisements

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, ku një shtetase angleze është nxjerrë e pajetë nga vendi i quajtur “Vapori i mbytur”.

Policia raportoi se viktimë është shtetasja angleze me inicialet, R.G., 29-vjeç, e cila ishte veshur më rrobat të zhytjes profesioniste, ndërsa dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det.

Të pranishëm në vendin e ngjarjes janë policia, ambulanca dhe zhytës profesionistë.

Advertisements

/Albanianpost.com

Advertisements

Related Articles

Back to top button