HomeRozeSemi lë pa dashje mikronin ndezur në tualet dhe video me zhurmat...

Semi lë pa dashje mikronin ndezur në tualet dhe video me zhurmat bëhet virale në internet

Java që lamë pas në shtëpinë më të famshme dhe më të vëzhguar në Shqipëri u mbyll me debate të forta dhe të a.sh.pra mes banorëve me njëri-tjetrin.

Big Brother tani na sjell një situatë qesharake të ndodhur brenda shtëpisë ditën e sotme.

Teksa Semi po bisedon me Granitin dhe Sabianin, në një moment ajo kërkon leje të shkëpùtet pasi i shkohet në tualet, por paprítur harron diçka.

Dhe ashtu sikurse mund ta imagjinoni edhe ju, Semi harron mikrofonin ndézur dhe dëgjohet në audio çdo detaj i vogël, pavarësisht tingullit të aspiratorit në tualet.

Videoja u postua në faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania, dhe Top Channel, duke u kthyer kështu në një video vírale me një shikueshmëri rekord.

Në të njëjtën kohë, nuk munguan edhe komentet komíke dhe plot batuta të ndjékësve të zjàrrtë të këtij Reality Show.

Must Read

spot_img