Lajme

Shikoni sa mahnitëse duket shtëpia e ‘Big Brother VIP’(Video)

Advertisements

Big Brother VIP Kosova vjen për herë të parë në vendin tonë dhe pritet të nisë këtë vjeshtë, tashmë është zbuluar çmimi i madh që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova.

Lajmin e ka zbuluar prezantuesi i këtij spektakli, Alaudin Hamiti, ai që do të dalë fitues nga Big Brother VIP Kosova, do të marrë plot 200 mijë euro.

Së fundmi, Alaudin Hamiti na zbuloi pak edhe nga ajo se si do të duket shtëpia e famshme.

Advertisements

Në llogarinë e tij në Instagram, moderatori i këtij spektakli publikoi disa pamje nga oborri i shtëpisë.

Advertisements

Related Articles

Back to top button