HomeLajmeShkarkimi i Nokës reagon Albana Vokshi rreshtohet kundër Bashës

Shkarkimi i Nokës reagon Albana Vokshi rreshtohet kundër Bashës

Deputetja Albana Vokshi menjëher pas shkarkimit të Flamur Nokës ka reaguar me anë të një statusi në facebook ku nënkupton se nuk pajtohet me vendimin e Bashës dhe se do jetë një zë kundër

Statusi i plotë:

Liria dhe demokracia e brendshme janë oksigjeni që mund të mbajnë në jetë PD-në.

Memeceria, bindja e verbër dhe futja në rrjesht janë asfiksim që e con PD-në në një vdekje pa zhurmë por të sigurt.

Must Read

spot_img