HomeRozeShkelën rregullat e ”Vëllait të Madh”, ja çfarë dënimi që do të...

Shkelën rregullat e ”Vëllait të Madh”, ja çfarë dënimi që do të vuajnë banorët rebelë

’Big Brother Vip’’ ka nisur pak çaste më parë spektaklin e shumëpritur të së martës mbrëma.

Për banorët e shtëpisë ky show nuk ka nisur dhe aq këndshëm saç ata e prisnin.

Gjatë javës së parë të qendrimit në shtëpi ata kanë shkelur vazhdimisht rregullat e vendosura nga ‘’Vëllai i Madh’’ dhe për këtë arsye në shtëpi më herët kishte mbërritur një zarf i zi.

Konkurentët kanë rezultuar se kanë fikur mikrofonat, kanë dëmtuar objektet e shtëpisë, nuk kanë rrespektuar kohën e përgatitjes për spektaklin, kanë mbuluar nga kamera ambjente të shtëpisë edhe shumë rregulla të tjera.

Për këtë arsye ‘’Big Brother” ka vendosur që të dënojë disa prej banorëve më ‘’rebelë’’ në mënyrë të tillë që të ndërgjegjësohen për korrektësinë dhe disiplinën që duhet të kenë gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve.

Must Read

spot_img