Lajme

Shkoi në shtëpinë e ish-vjehrrit dhe vrau babë e bir, viktimat ishin kthyer dje nga Italia, si ndodhi ngjarja

Advertisements

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e djeshme Lezhën ku ish dhëndri Besnik Pjetri vraru me armë ish-vjehrrin e tij Pjetër Përjaku dhe kunatin, Genti Përjakun.

Burime për mediat bëjnë me dije se dy viktimat ditën e djeshme ishin kthyer nga Italia. Autori Besnik Pjetri shkoi në shtëpinë e ish-gruan dhe pas një konflikti ai nxori armën dhe vrau babë e bir.

albsig
Advertisements

Ngjarja e rëndë u regjistrua mbrëmjen e djeshme në fshatin Grykë e Zezë të Lezhës, ndërkohë autori Besnik Pjetri është shpallur në kërkim nga policia.

Advertisements

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button