HomeLajmeShoku i Kozakut reagon pas rrëmbimit të mbrëmshëm dhe ka ca fjalë...

Shoku i Kozakut reagon pas rrëmbimit të mbrëmshëm dhe ka ca fjalë për Fabio Dushkun: 4 veta me një, o klysha k****! Jeni burra P**** (video)

Kapja e Kozakut dje nga grupi i mbështetësve të Fabio Dushkut duke e detyruar të thotë fjalë banale ndaj vetes ka shkaktuar reagime të forta mes shokëve të tij.

Njëri prej tyre, i quajtur Medi Hiseni, me banim në Zvicër është futur live duke iu drejtuar Fabio Dushkut, që sipas familjarëve të Kozakut qendron pas rrëmbimit të tij dje pasdite në Tiranë.

Medi Hiseni thotë se nuk mundet që katër burra të merren me një person duke e futur forcërisht në makinë. Ai ka sfiduar Fabio Dushkun dhe shokët e tij duke thënë se ata vetëm kështu dinë të sillen.

Ai ka shpërthyer në sharje dhe ofendime ndaj tyre, siç mund ta dëgjoni edhe vetë në videon mëposhtë.

Shoku i Kozakut shpërthen ndaj Fabio Dushkut: 4 veta me një, o klysha k*rve! on Vidnews.

Must Read

spot_img