Si nata me ditën Ja si dukej Antonela e Përputhen para ndërhyrjeve plastike…

0
142

24 vjeçar ja Antonela Berisha, ish-konkurrentja e programit më të ndjékur rinor dhe jo vetëm “Për’Puthen”.

Ajo u bë e njohur vetëm nga pjesëmarrja në atë program.

“Për’puthen” i dha famën që Antonela kërkonte aq shumë dhe që e menaxhoi shumë mirë duke i siguruar vetes një kontratë një mujore më Top Channel në programin sportiv ‘Top Arena’ gjatë Euro2020.

Nuk dihet nëse kjo famë do vazhdojë akoma apo do zbéhet me ritimin e verës pasi emisioni mbaroi bashkë me kampionatin euro 2020 dhe Antonela mbyll kështu kontratën me Top Channel.