HomeRozeSindi thyen rrjetin me foton provokuese dhe ka diçka për të thënë:...

Sindi thyen rrjetin me foton provokuese dhe ka diçka për të thënë: Ata që të urrejnë…

Sindi Loci është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari dhe thumbuari ish konkurrentë të tjerë të Përputhen.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini në një pozë shumë provokuese. Krahas fotos Sindi shkruan: “Respekto ata që të urrejnë, janë të vetmit që mendojnë se ti je më e mirë se ata.”

Prej katër vitesh, Sindi ka jetuar në Bukuresht, sepse ka studiuar atje dhe hyrjen në studio vendosi ta bënte duke i rënë violinës.

22-vjeçarja tha se kishte vendosur të vinte në këtë emision për të ndjerë një emocion që nuk e kishte njohur më herët.

Nisur nga kjo, Sindi pranoi publikisht se nuk kishte pasur kurrë lidhje intime me meshkujt dhe se ishte e virgjër.

Must Read

spot_img