Roze

Sot është një nga më të preferuarat, e njihni kush është artistja e famshme shqiptare rreth 25 vite më parë? (FOTO)

Advertisements

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura dhe një biznes-woman.

E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël.

Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

Advertisements

“Kujtime”, shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës “Edhe një natë”, në bashkëpunim me Noizyn e cila ka arritur 16 milio shikime.

Advertisements

Related Articles

Back to top button