Lajme

“Spiunë koti…”/ Artan Hoxha publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe tregon për vizitën në Kremlin: Isha maskuar më bukur, mbaja syze me…

Advertisements

Gazetari Artan Hoxha, me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka reaguar në lidhje me ngarjen në Gramsh, ku u kapën 3 spiunë.

Hoxha ironizon duke thënë se janë spiunë koti, pasi nuk ishin maskuar mirë.

Postimi i Artan Hoxhës:

Spiunë koti…

Edhe unë, në Kremlin, isha maskuar më bukur

Advertisements

Mbaja dhe syze me skelet të trashë, si Sami Ameni te “Fije qe priten”

Advertisements

Related Articles

Back to top button